• Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@kreatiforganizasyon.com
  • 0212 962 01 02

Sıla 0532 375 13 25 telefon iletişim

Tel:0 212 962 01 02
Cep:0532 375 13 25
Mail:iletisim@kreatiforganizasyon.com
Fiyat ve Bilgi Formu

Sıla Biyografi 

17 Haziran 1980 yılında Denizli'de dünyaya geldi Sıla yani tam adıyla Sıla Gençoğlu. İlkokulu Denizli'de, Ortave Lİse eğitimini İzmir'de tamamladı. İzmirde iken anneannesinin yanında kalıyordu. Lisedeyken özel şan derleri almaya başladı.1998 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümünü kazandı 1 yıl okudu ve sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Caz Vokal Bölümüne geçiş yaptı ve buradan mezun oldu.  

Türk Müziğinin son yıllarına büyük damgasını vuran sanatçı Sıla'yı konser, lansman, özel gün programları ve imza günü etkinliklerinize davet etmek için şirketimiz Kreatif Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Sıla İletişim

Sıla konser iletişim: 0532 375 13 25 (Mesut Öztürk) 0535 305 78 35 (isa Efe)

Sıla Menajer

Şirketimiz sanatçı Sıla'nın resmi menajerlik firması değildir. Konser taleplerinize aracılık eden bir organizasyon şirketiyiz.

Sıla Telefon Numarası


Sıla Albümleri 

  • 2007   Sıla
  • 2009   İmza
  • 2010   Konuşmadığımız Şeyler Var
  • 2012   Vaveyla
  • 2014   Yeni Ay
  • 2016   Mürekkep

 

Sıla'yı konser, festival ya da imza günü etkinliklerinize davet için yuarıdaki bilgi formunu doldurabilir ve ya bize telefon ile ulaşabiirsiniz.

 

Sıla Telefon  >>> 0532 375 13 25 (Mesut Öztürk) 0535 305 78 35 (isa Efe)Kerem Maçan

Merhaba, Ben İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü Kariyer Şenlikleri’21 Ekibi’nden Kerem Maçan, İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Belgesi’ne sahip ilk ve tek öğrenci kulübü olan İşletme Kulübü’nün sene içerisinde düzenlediği beş büyük organizasyondan birisi olan Kariyer Şenlikleri 21’i ; 13-14 Nisan 2021 tarihinde Türk Telekom Stratejik Partnerliği ve Türkiye Finans Altın Sponsorluğu ile “Focus On Event Platformu” üzerinden online olarak gerçekleştirmeyi planlamaktayız. Başta İşletme Fakültesi ve kampüsteki diğer fakülteler olmak üzere İstanbul’daki diğer üniversitelerin de yoğun ilgisi ile gerçekleşen organizasyonumuzun dijital platform üzerinden 800-1200 kişilik bir katılımcı portföyü bulunmaktadır. İşletme Kulübü aracılığıyla öğrencilerle iş dünyasını bir araya getiren ve çeşitli oyunları, workshopları, canlı müzikleri ve birbirinden değerli ünlü isimlerle yapacağımız söyleşileri içinde barındırarak daha canlı ve interaktif bir ortam yaratmaya çalıştığımız bu organizasyonumuzda, Sayın Sıla Gençoğlu'nu söyleşi kısmında ağırlamayı çok isteriz. Eğer teklifimizi kabul ederseniz bizleri çok mutlu edersiniz. Organizasyonumuzun tanıtımı, kulübümüzün ve fakültemizin sosyal medya hesaplarından yapılmaktadır. Sizlerin kulübümüzü ve organizasyonumuzu daha iyi tanıyabilmesi adına tanıtım kitlerimizi ekte paylaşıyorum. Organizasyonumuzla ilgili detayları görüşmek adına sizlerden randevu talep ediyor ya da mail üzerinden en kısa zamanda geri dönüşünüzü bekliyoruz. Saygılarımla, İyi Çalışmalar.

Etiketler: Sıla Resmi Sıla Resmi Menajer Sıla Resmi Menajeri Sıla Resmi Menajerlik Sıla Resmi Menajeri Kim Sıla Resmi Site Sıla Resmi Sitesi Sıla Konser Sıla Konseri Sıla Konserleri Sıla Konser Fiyatı Sıla Konser Ücreti Sıla Konser Takvimi Sıla Konser Kaşesi Sıla Konser Tarihleri Sıla Konser Turne Sıla Sahne Kaşesi Sıla Sahne Ücreti Sıla Sahne Fiyatı Sıla Sahne Bedeli Sıla Düğün Sıla Düğün Ücreti Sıla Düğün Fiyatı Sıla Düğün Organizasyonu Sıla Biyografi Sıla Hayatı Sıla Klipleri Sıla Videoları Sıla Şarkıları Sıla Avrupa Turnesi Sıla İmza Günü Sıla Resimleri Sıla Fotoğrafları Sıla Kaşe Sıla Kaşesi Sıla Sıla İletişim Sıla İletişim Bilgileri Sıla Menajer Sıla Menajeri Sıla Menajerlik Sıla Resmi Menajeri Sıla sahne kaşesi Sıla konser kaşesi Sıla sahne bedeli Sıla sahne ücreti Sıla sahne fiyatı Sıla konserleri Sıla konser ücreti Sıla konser fiyatı Sıla telefon Sıla telefonu Sıla telefon numarası Sıla Resmi Sıla Resmi Menajer Sıla Resmi Menajeri Sıla Resmi Menajerlik Sıla Resmi Menajeri Kim Sıla Resmi Site Sıla Resmi Sitesi Sıla Konser Sıla Konseri Sıla Konserleri Sıla Konser Fiyatı Sıla Konser Ücreti Sıla Konser Takvimi Sıla Konser Kaşesi Sıla Konser Tarihleri Sıla Konser Turne Sıla Sahne Kaşesi Sıla Sahne Ücreti Sıla Sahne Fiyatı Sıla Sahne Bedeli Sıla Düğün Sıla Düğün Ücreti Sıla Düğün Fiyatı Sıla Düğün Organizasyonu Sıla Biyografi Sıla Hayatı Sıla Klipleri Sıla Videoları Sıla Şarkıları Sıla Avrupa Turnesi Sıla İmza Günü Sıla Resimleri Sıla Fotoğrafları Sıla Kaşe Sıla Kaşesi

copyright ©

E-Mail

iletisim@kreatiforganizasyon.com

Sosyal Medya

Adres

Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul

Web Tasarım Adixi