• Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
 • iletisim@kreatiforganizasyon.com
 • 0 212 962 01 02

Kadir Çöpdemir 0532 375 13 25 - 0 535 305 78 35 telefon iletişim

Tel:0 212 962 01 02
Cep:0532 375 13 25 - 0 535 305 78 35
Mail:iletisim@kreatiforganizasyon.com
Fiyat ve Bilgi Formu


Kadir Çöpdemir Biyografi 

1 Eylül 1967 yılında Elazığ'da dünyaya gelmiştir Kadir Çöpdemir. Babası şeker fabrikasında işçi olarak çalışmaktaydı ve fabrikaın lojmanında dünyaya gelmiştir. Babası Sıtkı Bey, Annesi Ayşe Hanım'dır. Kimlkteki adı Abdülkadir Geylani Çöpdemir'dir. Üç kardeştirler ve iki ablası vardır. Çocukluğunun altı yaşına kadar olan bölümünü Elazığ'da geçirmiştir. Sonrasında ilk, orta ve lise eğitimini Eskişehir'de tamamlamıştır. Üniversite eğitimini, İstanbul Üniversitesi Basın Yayın  Yüksek Okulu'nda tamamlamıştır.

Kadir Çöpdemir İletişim >>> 0 532 375 13 25 ( Mesut Öztürk )   

Okuldan Mezun olduktan sonra iş hayatı Yat Dergisi'nde  başladı. Bazı aktüel dergilerde müzik sayfaları hazırladı. 1992 yılında Radyo Spikerleri hayatı başladı. Çeşitli radyolarda çalıştı. Yine bu yıllarda  dizilerde rol almaya başladı.

Film ve Dizileri 

 • 2016   Yolsuzlar Çetesi
 • 2016   Adam Mısın
 • 2015   Heredot Cevdet Saati
 • 2015   Aşk Nerede
 • 2014   Şimdi Onlar Düşünsün 
 • 2014   Mihrap Yerinde 
 • 2014   Manda Yuvası
 • 2011   Avrupa Avrupa
 • 2010   Halil İbrahim Sofrası
 • 2009   Türkler Çıldırmış Olmalı 
 • 2008   Aşk Yakar
 • 2007   Fesuphanallah
 • 2006   Sınav
 • 2006   Amerikalılar Karadeniz'de 2
 • 2005   Kızma Birader
 • 2005   Deli Duran
 • 2002   Ekmek Teknesi


Kadir Çöpdemir'i etkinliklerinize sunucu olarak davet için Kadir Çöpdemir menajer 'ine  ulaşabilir ya da bizi telefon ile arayabilirsiniz.

 

 

Kadir Çöpdemir Telefon >>> 0 532 375 13 25    

 

 

Arama motorlarından sanatçı Kadir Çöpdemir için gelen çeşitli kelimeler şöyledir: Kadir Çöpdemir İletişim, Kadir Çöpdemir İletişim Bilgileri, Kadir Çöpdemir Menejer, Kadir Çöpdemir Menejeri, Kadir Çöpdemir Menejerlik, Kadir Çöpdemir Menajer,Kadir Çöpdemir Menajeri, Kadir Çöpdemir Menajerlik, Kadir Çöpdemir Resmi, Kadir Çöpdemir Resmi Menejer, Kadir Çöpdemir Resmi Menejeri, Kadir Çöpdemir Resmi Menejerlik, Kadir Çöpdemir Resmi Menajer, Kadir Çöpdemir Resmi Menajeri, Kadir Çöpdemir Resmi Menajerlik, Kadir Çöpdemir Resmi Menajeri Kim, Kadir Çöpdemir Resmi Menejeri Kim, Kadir Çöpdemir Resmi Site, Kadir Çöpdemir Resmi Sitesi, Kadir Çöpdemir Telefon, Kadir Çöpdemir Telefonu, Kadir Çöpdemir Telefon Numarası, Kadir Çöpdemir Konser, Kadir Çöpdemir Konseri, Kadir Çöpdemir Konserleri, Kadir Çöpdemir KonserTakvimi,Kadir Çöpdemir Konser Fiyatı, Kadir Çöpdemir Konser Ücreti, Kadir Çöpdemir Konser Bedeli, Kadir Çöpdemir Düğün Ücreti, Kadir Çöpdemir Düğün Fiyatı,Kadir Çöpdemir Düğün Kaşesi, Kadir Çöpdemir Düğün Organizasyonu, Kadir Çöpdemir Biyografi, Kadir Çöpdemir Hayatı, Kadir Çöpdemir Klip, Kadir Çöpdemir Klipleri, Kadir Çöpdemir Şarkıları, Kadir Çöpdemir Videoları, Kadir Çöpdemir Resimleri, Kadir Çöpdemir Fotoğrafları, Kadir Çöpdemir Kaşe, Kadir Çöpdemir KaşesiEmin Can Çolak

Öncelikle merhaba Kadir Bey. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yönetim ve Gelişim kulübü olarak 20 Nisan 2019 tarihinde Engelsiz Fikirler adı altında engellerini aşmış insanları bir araya getirip Üniversite öğrencilerimizi bilinçlendirmek ve engelli arkadaşlarımızın yüzlerini güldürebilmek için bir seminer düzenleyeceğiz. Bu seminerde hem engelli konuşmacılarımıza destek verip yanlarında olabilmeniz için hem de biz gençler ile küçük bir söyleşi yapmak için üniversitemize davet etmekten büyük onur duyarım. En yakın zamanda bizi kırmayacağınızı umut ederek geri dönüşlerinizi bekliyoruz.

Halit Turhan

Merhaba Şiir kitabımı Kadir beye ulaştırmak istiyorum. Eğer mümkünse bir posta adresi rica edecektim. Teşekkürler

Salih Sunelcan

Engelli ailelerine hizmet verecek bir internet sitesinin tanıtımı için 15 saniyelik bir çekime ihtiyacımız var. Kadir Çöpdemiri düşündük. Görüşmek istiyoruz. İyi çalışmalar.

Etiketler: Kadir Çöpdemir Avrupa Turnesi Kadir Çöpdemir Biyografi Kadir Çöpdemir Düğün Kadir Çöpdemir Düğün Bedeli Kadir Çöpdemir Düğün Fiyatı Kadir Çöpdemir Düğün Organizasyonu Kadir Çöpdemir Düğün Ücreti Kadir Çöpdemir Fotoğrafları Kadir Çöpdemir Hayatı Kadir Çöpdemir İletişim Kadir Çöpdemir İletişim Bilgileri Kadir Çöpdemir İmza Günü Kadir Çöpdemir Kaşe Kadir Çöpdemir Kaşesi Kadir Çöpdemir Klipleri Kadir Çöpdemir Konser Kadir Çöpdemir Konser Fiyatı Kadir Çöpdemir Konser Kaşesi Kadir Çöpdemir Konser Takvimi Kadir Çöpdemir Konser Tarihleri Kadir Çöpdemir Konser Turne Kadir Çöpdemir Konser Ücreti Kadir Çöpdemir Konseri Kadir Çöpdemir Konserleri Kadir Çöpdemir Menajer Kadir Çöpdemir Menajeri Kadir Çöpdemir Menajerlik Kadir Çöpdemir Menejer Kadir Çöpdemir Menejeri Kadir Çöpdemir Menejerlik Kadir Çöpdemir Resimleri Kadir Çöpdemir Resmi Kadir Çöpdemir Resmi Menajer Kadir Çöpdemir Resmi Menajeri Kadir Çöpdemir Resmi Menajerlik Kadir Çöpdemir Resmi Menajeri Kim Kadir Çöpdemir Resmi Menejer Kadir Çöpdemir Resmi Menejeri Kadir Çöpdemir Resmi Menejeri Kim Kadir Çöpdemir Resmi Menejerlik Kadir Çöpdemir Resmi Site Kadir Çöpdemir Resmi Sitesi Kadir Çöpdemir Sahne Bedeli Kadir Çöpdemir Sahne Fiyatı Kadir Çöpdemir Sahne Kaşesi Kadir Çöpdemir Sahne Ücreti Kadir Çöpdemir Sahne Kadir Çöpdemir Telefon Kadir Çöpdemir Telefonu Kadir Çöpdemir Telefon Numarası Kadir Çöpdemir Videoları Kadir Çöpdemir Sosyal Medya

copyright ©

E-Mail

iletisim@kreatiforganizasyon.com

Sosyal Medya

Adres

Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul

Web Tasarım Adixi