• Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
 • iletisim@kreatiforganizasyon.com
 • 0 212 962 01 02

Erkan Oğur 0532 375 13 25 - 0 535 305 78 35 telefon iletişim

Tel:0 212 962 01 02
Cep:0532 375 13 25 - 0 535 305 78 35
Mail:iletisim@kreatiforganizasyon.com
Fiyat ve Bilgi Formu


Erkan Oğur Biyografi

17 Nisan 1954 yılında Ankara'da doğmuştur Erkan Oğur . Kimlikte Mehmet Erkan Oğur olarak ismi geçer. Aslen Elazığ' lıdır. Müzikle küçük yaşlardan itibaren ilgilenmeye başlamıştır. Flüt, Keman , bağlama çalarak müzik hayatı başladı. Onu ilkokul öğretmeni Halk Müziği icrası yapması konusunda yönlendirdi. Liseyi Ankara'da tamamladı. 1976 yılında perdesiz Gitarı icat etti. Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümü ile başayan üniversite hayatına Münih Üniversitesi Fizik Mühedisliğinde devam etti. Ancak müzisyen olmaya karar verdikten sonra İstanbul Devlet Konservatuarı Müzik Teorisi bölümünden mezun oldu.

Erkan Oğur İletişim >>> 0 532 375 13 25 ( Mesut Öztürk ) 

 

Erkan Oğur Albümleri 

 • 1982   İstanbul'da Bir Amerikalı
 • 1982   Müzikte Anadolu Mistizmi
 • 1983   Perdesiz Gitarda Arayışlar
 • 1989   Sis
 • 1991   The Other Side Of Turkey
 • 1994   Fretless
 • 1996   Bir Ömürlük Misafir
 • 1997   Eşkiya
 • 1998   Propaganda
 • 1998   Gülün Kokusu Vardı
 • 1999   Hiç
 • 2000   Anadolu Beşik 
 • 2001   Fuad
 • 2004   Yazı Tura
 • 2006   Telvin
 • 2007   The İstanbul Connection
 • 2008   Erkan Oğur / Lizeta Kalimeri
 • 2009   Mammo
 • 2010   Kadim
 • 2012   Dönmez Yol
 • 2012   Telvin Turne Belgeseli
 • 2012   Açlığa Doymak
 • 2014   Dokunmak

 

Erkan Oğur'u konser , açılış veya imza günü etkinliklerinize davet için lütfen bilgi formunu doldurun ya da bizi arayın.


Erkan Oğur Telefon >>> 0 532 37 13 25 ( Mesut Öztürk )

 

Arama motorlarından sanatçı Erkan Oğur için gelen çeşitli kelimeler şöyledir: Erkan Oğur İletişim, Erkan Oğur İletişim Bilgileri, Erkan Oğur Menejer, Erkan Oğur Menejeri, Erkan Oğur Menejerlik, Erkan Oğur Menajer,Erkan Oğur Menajeri, Erkan Oğur Menajerlik, Erkan Oğur Resmi, Erkan Oğur Resmi Menejer, Erkan Oğur Resmi Menejeri, Erkan Oğur Resmi Menejerlik, Erkan Oğur Resmi Menajer, Erkan Oğur Resmi Menajeri, Erkan Oğur Resmi Menajerlik, Erkan Oğur Resmi Menajeri Kim, Erkan Oğur Resmi Menejeri Kim, Erkan Oğur Resmi Site, Erkan Oğur Resmi Sitesi, Erkan Oğur Telefon, Erkan Oğur Telefonu, Erkan Oğur Telefon Numarası, Erkan Oğur Konser, Erkan Oğur Konseri, Erkan Oğur Konserleri, Erkan Oğur KonserTakvimi,Erkan Oğur Konser Fiyatı, Erkan Oğur Konser Ücreti, Erkan Oğur Konser Bedeli, Erkan Oğur Düğün Ücreti, Erkan Oğur Düğün Fiyatı,Erkan Oğur Düğün Kaşesi, Erkan Oğur Düğün Organizasyonu, Erkan Oğur Biyografi, Erkan Oğur Hayatı, Erkan Oğur Klip, Erkan Oğur Klipleri, Erkan Oğur Şarkıları, Erkan Oğur Videoları, Erkan Oğur Resimleri, Erkan Oğur Fotoğrafları, Erkan Oğur Kaşe, Erkan Oğur KaşesiORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - Güzel Sanatlar Topluluğu

Merhaba Sayın Erkan Oğur, Bizler Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Güzel Sanatlar Topluluğu öğrencileriyiz. Topluluğumuz olarak bu topraklarda yaşamış insanların hikayelerine önem veriyoruz ve bu hikayelerin genç, dinamik yeni nesle aktarmanın en estetik yolunun sanat olduğuna inanıyoruz. Bu vesiyleyle sizleri, bu güz döneminde, Mimarlık Amfimizde olacak olan konserde aramızda görmek istiyoruz. Umuyoruz ki birlikte çok verimli ve eğlenceli bir süreç geçireceğiz. Teklifimizi kabul edip bizleri ve tüm ODTÜ ailemizi mutlu ederseniz çok seviniriz.

Gülşen Yilmaz

Merhaba, 11-18 veya 25 Kasım tarihlerinden biri için Hollanda"nın Arnhem şehrinde düzenlemek istediğimiz konser içim uygunluk ve fiyat bilgisi almamız mümkün mü?

Erhan Günbulut

Merhabalar, Erkan Oğur ve Ismail Demircioğlu ikilisine Hollandada konser düzenlemek istiyorum. Bana bu konuyla ilgili bilgi verebilirmisiniz.

Veysel Cantürk

18 Eylül saat 13-16 arası ile ilgili

Savas Koçgün

Sevgili hocan Al fadime Bal fadimem türküsünü neden canlandırıyorsunuz . Ben bu türküyü sizin tarzınızdan saz ile dile getirdim tam sizin enstrümana donustureceginiz bir parça. Saygi lar

Kaan Koseoglu

Merhaba Avrupada Erkan Ogur ve Ismail Hakki Demircioglu konseri duzenlemek istiyorum. Ortalama fiyati nedir?

Serkan Kocak

Merhaba, Kanada'da faaliyetine yeni başlamış, tamamen bağımsız bir organizasyon grubuyuz. Amacımız burda yaşayan insanları belirli müzisyenlerle buluşturmak. Bunlardan birisi de çok değerli müzisyenlerimiz Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu. Ilerleyen zamanlarda Kanada'da iki şehirde - Toronto ve Montreal'de - birer konser etkinliği düzenlemeyi düşünüyoruz. Kendilerinin programı müsait midir?  Ulaşım, barınma, transfer ücretleri tarafımızdan karşılanacaktır. Bunun dışında müzisyenlerimizin talep ettiği fiyat hakkında bilgi verir misiniz? Saygılarla. Iyi çalışmalar.

Eser

Merhabalar ben erkan ogur dan baglama egitimi almak istiyorum fakat hic egitimim yok onunla yetsmek istiyorum .yardimci olurmusnuz bu onuda.tesekkurler

İbrahim Halil Aslan

Ben Bayburt üniversitesi Türk dili ve edebiyatı kulüp başkanıyim. Erken Oğur'u üniversitemize davet etmek istiyoruz klüp olarak etkinlik yapmayi planlıyoruz. Acaba nasıl bir fiyat olur ve de gelir mi üniversitemize ?

Alican Şimşek

Erkan hocam sizi çok seviyorum. Ben üniversite öğrencisiyim. Amatör olarak gitar çalıyorum ama bir tane gitarımız var o da kardeşim de kaldı. Bende çalmak, ilerletmek istiyorum ama gitar alacak durumumuz yok. Sizden isteğim bana Hz.Ali aşkına klasik gitar gönderebilir misiniz! ?

BAHADIR RIZA ALTUNAY

Müzik ve şiirle uğraşmaktayım. Genellikle halk edebiyatı tarzında yazmaktayım. Ruhumun Sesi (Aşk ile yanan nefes) isimli şiir kitabımı Erkan üstada nasıl ulaştırabilirim? Bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum.

Kaan Koseoglu

Merhaba Ben Belcika'dan irtibata geciyorum. Onumuzde ki yilin ilk aylari icin bir konser ayarlamaktayim. Bu konserde Erkan Ogur ve Ismail Hakki Demircioglu görmek isterim. Bu konu hakkinda bilgi alabilirmiyim? Konser tarihi 2018'in 3. ayinda. Saygilarimla Kaan Koseoglu

Oytun Uysal Gülbahar

Eşim Erkan Oğur hayrandır. Ve en büyük isteklerinden biri kendisinden perdesiz gitar kursu almak. Umarım bu dileği gerçek olur. 2 eylül 2017 günü eşimin doğum günü kendisine imzalı bir pena gönderebilirseniz çok sevinirim

Sarp kumlu

Adana'nın Karataş ilçesindeki mekanımızda Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu konseri için ücreti öğrenebilir miyiz ?

Mahmut Bilici

Erkan Oğur'a iletmenizi istiyorum. Biz Ankarada Bilkent Üniversitesind okuyan 4 Elazığlı öğrenciyiz. Elazığ Anadolu Lisesi konserinizden beri sizin hayranınızız. 2 mayıstaki Ankara konserinize de katılmak istiyoruz fakat takdir edersiniz ki fiyat çok pahalı. Ücretsiz bilet vs istemiyoruz tabiki ama en azından yarı ücret de bir bilet olsa 5-6 kişi gelmek istiyoruz. İlginiz için teşekkür ederim.

Mert Küçük

Merhaba,Bahçeşehir Üniversitesi Sinema-Televizyon 3.sınıf öğrenscisiyim.Erkan beyin "Hey Onbeşli" yorumunun ilk bir dakikasını 18 Mart Çanakkale Zaferi için hazırlayacağım ve yalnızca sosyal medya üzerinden yayınlanacak bir video için kullanmak istiyorum.Onunla ilgili izin isteyecektim?İyi akşamlar.

mehmet yıldız

SAYIN YETKİLİLER Öncelikle selam ve sevgilerimi bildirir, işlerinizde başarılar diler,Yüce Allah’tan sağlık,sıhhat dolu günler geçirmeniz temennisiyle ellerinizden öperim. 21 yaşında ki oğlum Mustafa ve lise 3. sınıfta okuyan kızım Zeynep 16 yaşında olmak üzere ellerinizden öperler iki çocuğum var. ALLAH kimseye evlat acısı çektirmesin kolay değil.Oğlum Mustafa 7 aylıkken yakalandığı EPİLEPSİ hastalığı nedeniyle çok zor günler yaşadı,hep beraber yaşadık,şimdide yaşıyoruz.13-14 yıldır Ankara’ya çocuk nöroloji bölümüne gidip geldikten sonra şimdide ise Kırşehir’deki nöroloji doktorları gözetiminde tedavisine devam etmeye gayret ediyoruz.Hastalığın sonucunun ne olacağını kimse bilemiyor.Doktorlarda bu konuda kesin konuşamıyor.İnşallah sonu. Hayırlı olurda verilen emekler boşa gitmez Sayın Yetkililer,çocuğumun uzun yıllar süren hastalık ve tedavisi düzenli bir gelirimin olmaması gibi sebeplerle,etrafıma istemeyerek mecburiyetten bankalara ve kredi kartlarına 85,000- 90,000 TL. Civarında borçlandım. Çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılayamıyorum. Ne yapacağımı bilmez bir halde iyice bunalıma girdim. Siz büyüklerime yazmayı düşündüm intiharın eşiğindeyim.Çocuğumun ilaçlarını 3-4 yıl SSK karşılamadı hep viza kartlarından temin ettik.Bu yüzden de borcum iyice kabardı.Bu noktada sizlerden Allah rızası için insanlık namına yardım talep ediyorum.Maddi ve Manevi yardımlarınızı bekliyorum.İnanın ki çok perişan bir haldeyiz.Geceleri sabahlara kadar kabuslar görmekteyim. Sevgili büyüklerim, doktorlar oğlum Mustafa’nın beslenmesine dikkat etmemiz gerektiğini, B1-B6 Vitaminler içeren (Et, Süt,Balık,Ceviz,Badem,Fındık) gibi yiyecekleri tüketmesinin hastalığına faydalı olabileceğini söylüyorlar. Elimden geldiğince almaya çalışıyorum, fakat bu şarlarda nasıl alabilirim. Çocuğum gıdasız kalınca havale geçiriyor, vücudu kilitleniyor. Çocuğum benden bir şey isteyipde alamadığımda veya havale geçirdiğinde kahroluyorum. Sizlerinde çocukları var. Lütfen düşünmeye çalışınız bir babanın ömründe hiç yaşamak istemeyeceği o havale anlarını ben çok yaşıyorum. Allah hiçbir babaya ve aileye bu acıyı yaşatmasın çok zor. Eşimde Cilt KANSERİNİN en tehlikeli ve en ölümcül olanı olan MALİGN-MELANOM hastalığına yakalandı. Arka arkaya 3 sefer ameliyat oldu, şimdide onunla uğraşıyoruz.Tüm bu sıkıntılı ve stresli yaşantım neticesinde çok ağır bir kalp krizi geçirdim.Acil anjiyo yapıldı.İki damara stent takıldı.Vücudum adeta patlama yaptı.Şu anda tansiyon,şeker,kalp,kolestrol hastasıyım.Çocuklarıma ve aileme miras olarak borç batağı bırakmak istemiyorum.Halimi anlamaya çalışınız. Sayın Yetkililer sizlere kısaca hayat hikayemi anlatmaya çalıştım. Bir babanın feryadıdır bu. Şaşkınlıktan ne yapacağımı bilemiyorum. Allah rızası için insanlık namına her türlü yardımlarınızı bekliyorum. Bu mektubumu yardımcı olabilecek hayırsever, zengin kişiler varsa lütfen onlarada iletiniz son çarem sizlersiniz. Lütfen sesimi duyunuz, çocuklarımın yüzlerini güldürünüz, benim bu sıkıntıdan kurtulmam için yardımcı olunuz. Hayırlı ve mutlu haberlerinizi bekliyorum. Söylenecek söz çok ama, ne mektup dayanır nede yürek. Daha fazlada kafanızı ağrıtmak istemiyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tekrar selam eder ellerinizden öperim.

Etiketler: Erkan Oğur Erkan Oğur İletişim Erkan Oğur İletişim Bilgileri Erkan Oğur Menajer Erkan Oğur Menajeri Erkan Oğur Menajerlik Erkan Oğur Resmi Erkan Oğur Resmi Menajer Erkan Oğur Resmi Menajeri Erkan Oğur Resmi Menajerlik Erkan Oğur Resmi Menajeri Kim Erkan Oğur Resmi Site Erkan Oğur Resmi Sitesi Erkan Oğur Telefon Erkan Oğur Telefonu Erkan Oğur Telefon Numarası Erkan Oğur Konser Erkan Oğur Konseri Erkan Oğur Konserleri Erkan Oğur Konser Fiyatı Erkan Oğur Konser Takvimi Erkan Oğur Konser Ücreti Erkan Oğur Konser Kaşesi Erkan Oğur Konser Tarihleri Erkan Oğur Konser Turne Erkan Oğur Düğün Erkan Oğur Düğün Ücreti Erkan Oğur Düğün Fiyatı Erkan Oğur Düğün Bedeli Erkan Oğur Düğün Organizasyonu Erkan Oğur Biyografi Erkan Oğur Hayatı Erkan Oğur Resimleri Erkan Oğur Şarkıları Erkan Oğur Videoları Erkan Oğur Avrupa Turnesi Erkan Oğur Klipleri Erkan Oğur İmza Günü Erkan Oğur Fotoğrafları Erkan Oğur Kaşe Erkan Oğur Kaşesi Erkan Oğur Erkan Oğur İletişim Erkan Oğur İletişim Bilgileri Erkan Oğur Menajer Erkan Oğur Menajeri Erkan Oğur Menajerlik Erkan Oğur Resmi Erkan Oğur Resmi Menajer Erkan Oğur Resmi Menajeri Erkan Oğur Resmi Menajerlik Erkan Oğur Resmi Menajeri Kim Erkan Oğur Resmi Site Erkan Oğur Resmi Sitesi Erkan Oğur Telefon Erkan Oğur Telefonu Erkan Oğur Telefon Numarası Erkan Oğur Konser Erkan Oğur Konseri Erkan Oğur Konserleri Erkan Oğur Konser Fiyatı Erkan Oğur Konser Takvimi Erkan Oğur Konser Ücreti Erkan Oğur Konser Kaşesi Erkan Oğur Konser Tarihleri Erkan Oğur Konser Turne Erkan Oğur Düğün Erkan Oğur Düğün Ücreti Erkan Oğur Düğün Fiyatı Erkan Oğur Düğün Bedeli Erkan Oğur Düğün Organizasyonu Erkan Oğur Biyografi Erkan Oğur Hayatı Erkan Oğur Resimleri Erkan Oğur Şarkıları Erkan Oğur Videoları Erkan Oğur Avrupa Turnesi Erkan Oğur Klipleri Erkan Oğur İmza Günü Erkan Oğur Fotoğrafları Erkan Oğur Kaşe Erkan Oğur Kaşesi

copyright ©

E-Mail

iletisim@kreatiforganizasyon.com

Sosyal Medya

Adres

Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul

Web Tasarım Adixi