• Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@kreatiforganizasyon.com
  • 0 212 962 01 02

Nil Karaibrahimgil 0532 375 13 25 - 0 535 305 78 35 telefon iletişim

Tel:0 212 962 01 02
Cep:0532 375 13 25 - 0 535 305 78 35
Mail:iletisim@kreatiforganizasyon.com
Fiyat ve Bilgi Formu


Nil Karaibrahimgil Biyografi

17 Ekim 1976 yılında Ankarada Dünyaya geldi Nil Karaibrahimgil.Babası Suavi beydir. O da müzisyendi. Amcası Selami beyde müzisyendi.Modern Folk Üçlüsünün elemanlarındandı.Annesi Berrin Tüzünataç'tır.Onunda kendisine ait bir moda şirketi vardı.Sanatçı bir aileden gemesi nedeni ile müzke iç içe büyüdü.Çocukluk yılları Ankara'da geçti.12 yaşındayken ailesi ile birlikte İştanbul'a yerleşti.İlk bestesini de bu yaşlarında yaptı.Orta okul yıllarında gitar ve piyano çalmaya başladı.

Nil Karaibrahimgil İletişim >>> 0 532 375 13 25 ( Mesut Öztürk )

  

Nil Karaibrahimgil Albümleri 

  • Tek Taşımı Kendim Aldım 
  • Sınav OST
  • Nil Kıyısında
  • Hakkında Her Şeyi Bilmek İstiyorum 
  • Ben Buraya Çıplak Geldim
  • He-Man
  • Kanatlarım Var Ruhumda
  • Hadi İnşallah


Nil Karaibrahimgil'i konser, festival ya da imza günü etkinliklerinize davet için lütfen yukarıdaki bilgi formunu doldurun ya da bizi arayın.


Nil Karaibrahimgil Telefon >>> 0 532 375 13 25 ( Mesut Öztürk )

 

Arama motorlarından sanatçı Nil Karaibrahimgil için gelen çeşitli kelimeler şöyledir: Nil Karaibrahimgil İletişim, Nil Karaibrahimgil İletişim Bilgileri, Nil Karaibrahimgil Menejer, Nil Karaibrahimgil Menejeri, Nil Karaibrahimgil Menejerlik, Nil Karaibrahimgil Menajer,Nil Karaibrahimgil Menajeri, Nil Karaibrahimgil Menajerlik, Nil Karaibrahimgil Resmi, Nil Karaibrahimgil Resmi Menejer, Nil Karaibrahimgil Resmi Menejeri, Nil Karaibrahimgil Resmi Menejerlik, Nil Karaibrahimgil Resmi Menajer, Nil Karaibrahimgil Resmi Menajeri, Nil Karaibrahimgil Resmi Menajerlik, Nil Karaibrahimgil Resmi Menajeri Kim, Nil Karaibrahimgil Resmi Menejeri Kim, Nil Karaibrahimgil Resmi Site, Nil Karaibrahimgil Resmi Sitesi, Nil Karaibrahimgil Telefon, Nil Karaibrahimgil Telefonu, Nil Karaibrahimgil Telefon Numarası, Nil Karaibrahimgil Konser, Nil Karaibrahimgil Konseri, Nil Karaibrahimgil Konserleri, Nil Karaibrahimgil KonserTakvimi,Nil Karaibrahimgil Konser Fiyatı, Nil Karaibrahimgil Konser Ücreti, Nil Karaibrahimgil Konser Bedeli, Nil Karaibrahimgil Düğün Ücreti, Nil Karaibrahimgil Düğün Fiyatı,Nil Karaibrahimgil Düğün Kaşesi, Nil Karaibrahimgil Düğün Organizasyonu, Nil Karaibrahimgil Biyografi, Nil Karaibrahimgil Hayatı, Nil Karaibrahimgil Klip, Nil Karaibrahimgil Klipleri, Nil Karaibrahimgil Şarkıları, Nil Karaibrahimgil Videoları, Nil Karaibrahimgil Resimleri, Nil Karaibrahimgil Fotoğrafları, Nil Karaibrahimgil Kaşe, Nil Karaibrahimgil KaşesiYaren Gürler

Sayın Kreatif Organizasyon Yetkilisi,Ben Hacettepe Kariyer Fuarı'22 etkinliği organizasyon komitesi üyesi Yaren Gürler.Size bu e-postayı, Hacettepe Üniversitesi Kariyer Gelişimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (KARMER) ve üniversitemizin önde gelen 11 öğrenci topluluğu olarak 16-17-18 Mart 2022 tarihlerinde üniversitemizin Beytepe Kongre Merkezi'nde gerçekleştireceğimiz "Hacettepe Kariyer Fuarı’22" etkinliği hakkında bilgilendirmek amacıyla gönderiyoruz.Pandemi dönemine kadar alanında öncü firmaların katılım gösterdiği ulusal çapta büyük ses getiren yüz yüze fuarlarımızı, pandemi dönemi ile birlikte sanal ortama entegre ederek Dünya’nın da teknolojiyi daha çok kullandığı bu dönemde birbirinden başarılı iki sanal etkinlik yapma şansı yakaladık.Bu yıl da hem  üniversitelerin açılmasına  hem de sanal ve yüz yüze düzenlediğimiz etkinlikler boyunca edindiğimiz tecrübeler ile üniversitemizin ilk hibrit Kariyer Fuarı’nı düzenlemek ve  bu zor dönemin ardından sizlerle buluşmayı hedefliyoruz.Bu yıl 11.'si düzenlenecek olan Hacettepe Kariyer Fuarı’22, her yıl üniversitemiz öğrencilerine farklı sektörleri/firmaları yakından tanıması, iş ve staj başvurularını yapması için imkan sağlanması ve ana salonda gerçekleşecek olan ilham veren oturumlar ile üniversitemizde görmek istedikleri başarılı, kariyer sahibi iş insanlarını yakından dinleme imkanının sağlanması amacıyla gerçekleştirilmektedir.Bu yıl da birçok dev firmayı ağırlayacak olan etkinliğimizde üniversite öğrencilerinin sizlere olan ilgisi nedeniyle ana salonda gerçekleşecek olan ilham veren oturumların birinde bilgi ve tecrübelerinizi bizlerle paylaşmak üzere Nil Karaibrahimgil'i etkinliğimize davet ediyoruz.Etkinlikle ilgili detaylı bilgileri edinebileceğiniz tanıtım dosyamız ekte yer almaktadır.Geri dönüşünüzü bekliyor olacağım.

Sümeyye Balci

Merhaba! Ben İstanbul Kent Üniversitesi Psikoloji Kulübü Başkanı Sümeyye Balci. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile ilgili üniversitemizde bir program yapmak istiyoruz. Programımızda Nil Hanım'ı da görmeyi çok isteriz. Sizden geri dönüş bekliyorum. Sevgilerimle.

Gökçe Atay

Merhaba ben yıldırım Beyazıt üniversitesinde Atatürkçü düşünce kulübünün üyesiyim.Kesinlikle yanlış anlaşılmasın tek gayemiz Atatürk'ün milli bir değer olduğunu herkese göstermek.Herhangi siyasi bağlantımız yok.Okulumuz da bizi desteklemediği için her şeyi kendimiz ayarlıyoruz.Sekiz Mart için de bir konferans hazırlamak istedik ve konuşmacı olarak da sizi düşündük.İnsanları bu konu da bilinçlendirecek aydınlatacak birilerine ihtiyacımız var ki sesimizi duyurabilelim.

Gökçe Atay

Merhaba şuan tam olarak kiminle görüşüyorum bilmiyorum ama ben yıldırım Beyazıt üniversitesinde öğrenciyim bir kulübümüz var Atatürkçü düşünce kulübü kesinlikle siyasi bir bağlantımız yok.Sadece Atatürk'ün milli bir değer olduğunu insanlara göstermek istiyoruz.Bunun yanı sıra sekiz Mart'ta karanfil dağıtmak haricinde bir şeyler yapmak istiyoruz.Çünkü insanlar bununla bilinçlenmiyor sizin de kadınlara değer veren insanlar olduğunuzu ve bununla ilgili bize bilinçli bilgili bir konferans yapabileceğinizi düşündük.Lütfen bize destek çıkın.Çünkü okulumuz bu kulübü desteklemiyor ve ne yaparsak kendi çabalarımızla yapabiliyoruz.

Metin İLGAZİ

Merhaba zafoni.com 24 saniyelik hazır reklam jingle için Nil hanımın seslendirme imkanı ve şartları hakkında bilgi almak isteriz. İyi çalışmalar

İNAN ÖZDEMİR

İyi çalışmalar. Ben Nil karaibrahimgil'in çok büyük bir hayranıyım. Kızıma Nil adını verdim. Şimdi 5,5 yaşında. Kızım büyüdükçe isim benzerliği gibi karakteri, yüzü saçları... Herşeyi ile çok benzemeye başladı bundan çok mutluyum. Nil hanımla iletişime geçme şansım olurum? Çok istiyoruz. Biliyorum çok uzak bir ihtimal ama ben yinede şansımı denemek istedim. Teşekkürler.

Nazike Öztürk

Merhaba  Süleyman Demirel Üniversitesi Proje Araştırma Geliştirme ve Uygulama Topluluğu adına yazıyorum. İsmim Nazike Öztürk. 08.04.2019- 12.04.2019 tarihleri arasinda 5.sini düzenleyeceğimiz EĞİTİM FEST 5 etkinliğinde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Gelecek olan kişilerin yol ve konaklaması bize ait olup belirttiğim tarih aralığında istediğiniz günü seçebilirsiniz. Konu ile alakalı geri dönüşünüzü ivedi şekilde bekler iyi çalışmalar dilerim.  Nazike Öztürk 05367125921

Nil hanım merhaba

Çağla Naz Avcı

Merhabalar Ben, Bursa Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Topluluğu’ndan Çağla Naz Avcı Uluslararası İlişkiler Topluluğu olarak 5 Mart haftasında Kadınlar Günü nedeniyle bir etkinlik gerçekleştirmek istiyoruz. Etkinliğimizde farklı meslek gruplarından, farklı sektörlerden ve farklı alanlardan sadece kadın konuşmacıların yer almasını planlıyoruz. Bu kapsamda etkinliğimizde Nil hanımı ağırlamaktan onur duyarız . Eğer bu tarihlerde programı uygun değilse müsait olduğu bir tarih verebilirse kendisini üniversitemizde ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Olumlu veya olumsuz geri dönüşünüzü bekliyor olacağız. İyi çalışmalar dileriz. Saygılar.

Nuran Horozoglu

Nil Hanim mrb iyiki varsınız türk kadının özgür tarafisiniz.Nil Hn.önemli bir konu için sizi le yazismak isterim şimdiden çok sagolun🙏🙏🙏

Etiketler: Nil Karaibrahimgil İletişim Nil Karaibrahimgil İletişim Bilgileri Nil Karaibrahimgil Menejer Nil Karaibrahimgil Menejeri Nil Karaibrahimgil Menejerlik Nil Karaibrahimgil Menajer Nil Karaibrahimgil Menajeri Nil Karaibrahimgil Menajerlik Nil Karaibrahimgil Resmi Nil Karaibrahimgil Resmi Menejer Nil Karaibrahimgil Resmi Menejeri Nil Karaibrahimgil Resmi Menejerlik Nil Karaibrahimgil Resmi Menajer Nil Karaibrahimgil Resmi Menajeri Nil Karaibrahimgil Resmi Menajerlik Nil Karaibrahimgil Resmi Menajeri Kim Nil Karaibrahimgil Resmi Menejeri Kim Nil Karaibrahimgil Resmi Site Nil Karaibrahimgil Resmi Sitesi Nil Karaibrahimgil Telefon Nil Karaibrahimgil Telefonu Nil Karaibrahimgil Telefon Numarası Nil Karaibrahimgil Konser Nil Karaibrahimgil Konseri Nil Karaibrahimgil Konserleri Nil Karaibrahimgil Konser Takvimi Nil Karaibrahimgil Konser Fiyatı Nil Karaibrahimgil Konser Ücreti Nil Karaibrahimgil Konser Bedeli Nil Karaibrahimgil Konser Turne Nil Karaibrahimgil Konser Kaşesi Nil Karaibrahimgil Konser Tarihleri Nil Karaibrahimgil Sahne Nil Karaibrahimgil Sahne Bedeli Nil Karaibrahimgil Sahne Fiyatı Nil Karaibrahimgil Sahne Ücreti Nil Karaibrahimgil Sahne Kaşesi Nil Karaibrahimgil Düğün Nil Karaibrahimgil Düğün Bedeli Nil Karaibrahimgil Düğün Ücreti Nil Karaibrahimgil Düğün Fiyatı Nil Karaibrahimgil Düğün Kaşesi Nil Karaibrahimgil Düğün Organizasyonu Nil Karaibrahimgil Biyografi Nil Karaibrahimgil Hayatı Nil Karaibrahimgil Klip Nil Karaibrahimgil Klipleri Nil Karaibrahimgil Şarkıları Nil Karaibrahimgil Videoları Nil Karaibrahimgil Resimleri Nil Karaibrahimgil Fotoğrafları Nil Karaibrahimgil Kaşe Nil Karaibrahimgil Kaşesi Nil Karaibrahimgil Nil Karaibrahimgil İletişim Nil Karaibrahimgil İletişim Bilgileri Nil Karaibrahimgil Menejer Nil Karaibrahimgil Menejeri Nil Karaibrahimgil Menejerlik Nil Karaibrahimgil Menajer Nil Karaibrahimgil Menajeri Nil Karaibrahimgil Menajerlik Nil Karaibrahimgil Resmi Nil Karaibrahimgil Resmi Menejer Nil Karaibrahimgil Resmi Menejeri Nil Karaibrahimgil Resmi Menejerlik Nil Karaibrahimgil Resmi Menajer Nil Karaibrahimgil Resmi Menajeri Nil Karaibrahimgil Resmi Menajerlik Nil Karaibrahimgil Resmi Menajeri Kim Nil Karaibrahimgil Resmi Menejeri Kim Nil Karaibrahimgil Resmi Site Nil Karaibrahimgil Resmi Sitesi Nil Karaibrahimgil Telefon Nil Karaibrahimgil Telefonu Nil Karaibrahimgil Telefon Numarası Nil Karaibrahimgil Konser Nil Karaibrahimgil Konseri Nil Karaibrahimgil Konserleri Nil Karaibrahimgil Konser Takvimi Nil Karaibrahimgil Konser Fiyatı Nil Karaibrahimgil Konser Ücreti Nil Karaibrahimgil Konser Bedeli Nil Karaibrahimgil Konser Turne Nil Karaibrahimgil Konser Kaşesi Nil Karaibrahimgil Konser Tarihleri Nil Karaibrahimgil Sahne Nil Karaibrahimgil Sahne Bedeli Nil Karaibrahimgil Sahne Fiyatı Nil Karaibrahimgil Sahne Ücreti Nil Karaibrahimgil Sahne Kaşesi Nil Karaibrahimgil Düğün Nil Karaibrahimgil Düğün Bedeli Nil Karaibrahimgil Düğün Ücreti Nil Karaibrahimgil Düğün Fiyatı Nil Karaibrahimgil Düğün Kaşesi Nil Karaibrahimgil Düğün Organizasyonu Nil Karaibrahimgil Biyografi Nil Karaibrahimgil Hayatı Nil Karaibrahimgil Klip Nil Karaibrahimgil Klipleri Nil Karaibrahimgil Şarkıları Nil Karaibrahimgil Videoları Nil Karaibrahimgil Resimleri Nil Karaibrahimgil Fotoğrafları Nil Karaibrahimgil Kaşe Nil Karaibrahimgil Kaşesi Nil Karaibrahimgil

copyright ©

E-Mail

iletisim@kreatiforganizasyon.com

Sosyal Medya

Adres

Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul

Web Tasarım Adixi