• Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@kreatiforganizasyon.com
  • 0 212 962 01 02

Pinhani 0532 375 13 25 - 0 535 305 78 35 telefon iletişim

Tel:0 212 962 01 02
Cep:0532 375 13 25 - 0 535 305 78 35
Mail:iletisim@kreatiforganizasyon.com
Fiyat ve Bilgi Formu


Pinhani Biyografi

5 Nisan 2004 yılında kurulmuştur Pinhani. Tarz olarak alternatif rock müzik yapıyorlar. Bir dönem Kavak Yelleri Dizisinin müziklerini de yapmışardır.  

Sinan Kaynakçı ( Vokal, Gitar, Saksafon, Tulum )

25 Aralık 1979 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Bakırköy ve Florya'da geçen çocukluğu sonrası 1998 yılında Çağaloğlu Anadolu Lisesi'nden mezun oldu. Müziğe burada öğrenciyken başladı. 1995 yıl yılında flüt eğitimi alırken gitarda çalmaya başladı. Sonrasında davul dersleri almaya başladı.2003 yılına kadar van basten grubuyla çeşitli mekanlarda sahne aldı.   

Selim Aydın ( Bas Gitar )

16 Mayıs 1981 yılında Ankara'da  dünyaya gedi Selim Aydın. Çocukluğunu Adana'da geçirdi. Müziğe orta okul yıllarında klasik gitar dersleriyle başladı.Lisede kurukları geupla bir çok konserlerde yer aldı ve yarışmalara katıldı. 2001 yılı sonunda Sİnan kaynakçı ile birlikte van basten grubunu kurdu. İlk konserlerinden beri Pinhani'ye çalmaktadır.

Pinhani Konser İletişim >>> 0 532 375 13 25 ( Mesut Öztürk )

Hami Ünlü ( Davul )

12 Mayıs 1985 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Orta ve Lise eğitiminden sonra Galatasaray Üniversitesi İktisat Bölümnü kazandı. 2000 yılında kayıt olduğu Drum Clup ile müzik yaşamı başladı. 2006 yılında Pinhani'ye dahil oldu.

Akın Eldes ( Gitar )

Almanya'da Frankfurt'ta dünyaya geldi. Mandolin ve flüt ile müziğe ilk adımlarını attı. Lise yıllarında gitar çalmaya başladı. 1986-2000 yılları arasında Bulutsuzluk Özlemi grubunda yer aldı. Sonrasında çeitli gruplarda yer aldı albüm kayıtları yaptı.Kendi müzikal bakışını anlatan bir de albüm yaptı.  

Pinhani Albümleri 

  • 2006   İnandığın Masallar
  • 2008   Zaman Beklemez
  • 2012   Başka Şeyler
  • 2013   Canlı Yayın
  • 2016   Kediköy


Pinhani'yi konser, festival ya da imza günü etkinliklerinze davet için bilgi formunu doldurabilir ya da bize telefon ile ulaşabilirsiniz.


Pinhani Telefon >>> 0 532 375 13 25 ( Mesut Öztürk )

 

Arama motorlarından sanatçı Pinhani için gelen çeşitli kelimeler şöyledir: Pinhani İletişim, Pinhani İletişim Bilgileri, Pinhani Menejer, Pinhani Menejeri, Pinhani Menejerlik, Pinhani Menajer,Pinhani Menajeri, Pinhani Menajerlik, Pinhani Resmi, Pinhani Resmi Menejer, Pinhani Resmi Menejeri, Pinhani Resmi Menejerlik, Pinhani Resmi Menajer, Pinhani Resmi Menajeri, Pinhani Resmi Menajerlik, Pinhani Resmi Menajeri Kim, Pinhani Resmi Menejeri Kim, Pinhani Resmi Site, Pinhani Resmi Sitesi, Pinhani Telefon, Pinhani Telefonu, Pinhani Telefon Numarası, Pinhani Konser, Pinhani Konseri, Pinhani Konserleri, Pinhani KonserTakvimi,Pinhani Konser Fiyatı, Pinhani Konser Ücreti, Pinhani Konser Bedeli, Pinhani Düğün Ücreti, Pinhani Düğün Fiyatı,Pinhani Düğün Kaşesi, Pinhani Düğün Organizasyonu, Pinhani Biyografi, Pinhani Hayatı, Pinhani Klip, Pinhani Klipleri, Pinhani Şarkıları, Pinhani Videoları, Pinhani Resimleri, Pinhani Fotoğrafları, Pinhani Kaşe, Pinhani KaşesiEfekan Karakoç

Merhaba sevgili pinhani ailesı. Ben Efekan 18 yaşındayım ve öğrenciyim.Şunu belirtmek isterim ki yazmış olduğunuz şarkılar ,besteler ve müziğiniz gerçekten kalbe dokunuyor.Sizi çok sevdiğimi belirtmek isterim böyle duygu yüklü sözleri yazmak ,enstrümanlara olan hakimiyetiniz beni gerçekten hayran bırakıyor.İyi ki varsınız...Benim sizden ufak bir ricam olacak.Sizi de çok seven sevdiğim bir kız arkadaşim var.Biz Ordu dayız ve burada pek konser olmuyor sizi görmek isteriz.Benim de yazdığım bir şiir var onu sevdiģim kıza sizin okumanızi çok isterim.Bana geri dönerseniz çok sevinirim her şey için teşekkürler.

Süleyman Ali

Öncelikle merhabalar yeniden ben okulumuza daha önceden gelen ve şarkı söyleyen pinhani grubunu bu seferde cuma günü gerçekleşicek okul başkanı seçiminde uğur keleşin yanında okulumuzda görmek isteriz en azından bir destek videosu bile bizi mutlu eder BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ ÇIRAĞAN YANI

Natalie

Merhaba ben be koncer yapyorum

İbrahim Şavur

17 ekimde düzenlenecek pinhani konserinde makbul görürseniz kız arkadaşıma evlenme teklifi yapmak istiyorum. Bilgi alabilirmiyim

Etiketler: Pinhani İletişim Pinhani İletişim Bilgileri Pinhani Menejer Pinhani Menejeri Pinhani Menejerlik Pinhani Menajer Pinhani Menajeri Pinhani Menajerlik Pinhani Resmi Pinhani Resmi Menejer Pinhani Resmi Menejeri Pinhani Resmi Menejerlik Pinhani Resmi Menajer Pinhani Resmi Menajeri Pinhani Resmi Menajerlik Pinhani Resmi Menajeri Kim Pinhani Resmi Menejeri Kim Pinhani Resmi Site Pinhani Resmi Sitesi Pinhani Telefon Pinhani Telefonu Pinhani Telefon Numarası Pinhani Konser Pinhani Konseri Pinhani Konserleri Pinhani Konser Takvimi Pinhani Konser Fiyatı Pinhani Konser Ücreti Pinhani Konser Bedeli Pinhani Konser Turne Pinhani Konser Kaşesi Pinhani Konser Tarihleri Pinhani Sahne Pinhani Sahne Bedeli Pinhani Sahne Fiyatı Pinhani Sahne Ücreti Pinhani Sahne Kaşesi Pinhani Düğün Pinhani Düğün Bedeli Pinhani Düğün Ücreti Pinhani Düğün Fiyatı Pinhani Düğün Kaşesi Pinhani Düğün Organizasyonu Pinhani Biyografi Pinhani Hayatı Pinhani Klip Pinhani Klipleri Pinhani Şarkıları Pinhani Videoları Pinhani Resimleri Pinhani Fotoğrafları Pinhani Kaşe Pinhani Kaşesi Pinhani

copyright ©

E-Mail

iletisim@kreatiforganizasyon.com

Sosyal Medya

Adres

Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul

Web Tasarım Adixi