• Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@kreatiforganizasyon.com
  • 0 212 962 01 02

Redd 0532 375 13 25 - 0 535 305 78 35 telefon iletişim

Tel:0 212 962 01 02
Cep:0532 375 13 25 - 0 535 305 78 35
Mail:iletisim@kreatiforganizasyon.com
Fiyat ve Bilgi Formu


Redd Biyografi

1996 yılında Doğan Duru , Güneş Duru , Berke Hatipoğlu ve İlke Hatipğlu rafaından kurulan bir Türk Rock müzik grubudur Redd .Sonrasında gruba Berke Özgümüş dahil olmuştur. Zaman içinde Berke Hatipoğlu ve İlke Hatipoğlu gruptan ayrılmıştır.

Redd Konser İletişim >>> 0 532 375 13 25 ( Mesut Öztürk ) 

Doğan Duru ( Vokal, Gitar, Keyboard, Bas Gitar )

Grubun solisti olmasının yanı sıra, grubuN şarkılarının tamamını yazmış ve müziklerinin çok büyük bir bölümünü bestelemiştir Doğan Duru.İstanbul Üniversitesi ve Mlano VerdiKonservatuarlarından Opera eğitimleri almıştır. Sonrasında Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Tasarım Bölümünde Yüksek Lİsans yapmıştır. Aynı zamanada bir çok film müziğine imza atmıştır.Ayrıca purevox adını verdiği ingilizce şarkılardan oluşan projesi ile Avrupa'da bir çok kentte solo konserler vermektedir.

Güneş Duru ( Gitar , Vokal, Keyboard )  

Redd'in isim babasıdır Güneş Duru. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimari Restarasyon, İstanbul Üniversitesi Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım bölümlerinden mezun olmuştur. Yüksek Lisansını İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Tarihi Üzerine yazdığı tez ile tamamlamıştır.Akademik çalışmalarının yanı sıra çeşitli gazetelerde politik yazılar yazmaktadır. 

Berke Özgümüş ( Davul , Keyboard )

Redd'e sonradan dahil olan Berke Özgümüş lise çağlarındayke önce gitar sonra davul çalmaya başladı.1994 yılında İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik bölümünü kazandı ve sonrasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Performans bölümünden mezun oldu.Aynı zamanda önemli bir caz davulcusudur . 

 

Redd Albümleri

  • 2005   50/50
  • 2006   Kirli Suyunda Parıltılar
  • 2007   Plastik Çiçekler ve Böcek
  • 2008   21
  • 2012   Hayat Kaçık Bİr Uykudur
  • 2016   Mükemmel Boşluk

 

Redd'i konser, festival ya da imza günü etkinliklerinize davet için yukarıdaki bilgi formunu doldurabilir ya da bize telefon ile ulaşabilirsiniz.

 

 

Redd Telefon >>> 0 532 375 13 25 ( Mesut Öztürk )

 

 Arama motorlarından sanatçı Redd için gelen çeşitli kelimeler şöyledir: Redd İletişim, Redd İletişim Bilgileri, Redd Menejer, Redd Menejeri, Redd Menejerlik, Redd Menajer,Redd Menajeri, Redd Menajerlik, Redd Resmi, Redd Resmi Menejer, Redd Resmi Menejeri, Redd Resmi Menejerlik, Redd Resmi Menajer, Redd Resmi Menajeri, Redd Resmi Menajerlik, Redd Resmi Menajeri Kim, Redd Resmi Menejeri Kim, Redd Resmi Site, Redd Resmi Sitesi, Redd Telefon, Redd Telefonu, Redd Telefon Numarası, Redd Konser, Redd Konseri, Redd Konserleri, Redd KonserTakvimi,Redd Konser Fiyatı, Redd Konser Ücreti, Redd Konser Bedeli, Redd Düğün Ücreti, Redd Düğün Fiyatı,Redd Düğün Kaşesi, Redd Düğün Organizasyonu, Redd Biyografi, Redd Hayatı, Redd Klip, Redd Klipleri, Redd Şarkıları, Redd Videoları, Redd Resimleri, Redd Fotoğrafları, Redd Kaşe, Redd Kaşesi
Etiketler: Redd İletişim Redd İletişim Bilgileri Redd Menejer Redd Menejeri Redd Menejerlik Redd Menajer Redd Menajeri Redd Menajerlik Redd Resmi Redd Resmi Menejer Redd Resmi Menejeri Redd Resmi Menejerlik Redd Resmi Menajer Redd Resmi Menajeri Redd Resmi Menajerlik Redd Resmi Menajeri Kim Redd Resmi Menejeri Kim Redd Resmi Site Redd Resmi Sitesi Redd Telefon Redd Telefonu Redd Telefon Numarası Redd Konser Redd Konseri Redd Konserleri Redd Konser Takvimi Redd Konser Fiyatı Redd Konser Ücreti Redd Konser Bedeli Redd Konser Turne Redd Konser Kaşesi Redd Konser Tarihleri Redd Sahne Redd Sahne Bedeli Redd Sahne Fiyatı Redd Sahne Ücreti Redd Sahne Kaşesi Redd Düğün Redd Düğün Bedeli Redd Düğün Ücreti Redd Düğün Fiyatı Redd Düğün Kaşesi Redd Düğün Organizasyonu Redd Biyografi Redd Hayatı Redd Klip Redd Klipleri Redd Şarkıları Redd Videoları Redd Resimleri Redd Fotoğrafları Redd Kaşe Redd Kaşesi Redd

copyright ©

E-Mail

iletisim@kreatiforganizasyon.com

Sosyal Medya

Adres

Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul

Web Tasarım Adixi