• Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@kreatiforganizasyon.com
  • 0 212 962 01 02

Ercan Saatçi 0532 375 13 25 - 0 535 305 78 35 telefon iletişim

Tel:0 212 962 01 02
Cep:0532 375 13 25 - 0 535 305 78 35
Mail:iletisim@kreatiforganizasyon.com
Fiyat ve Bilgi Formu


Ercan Saatçi Biyografi 

13 Mart 1968 yılında İstanbul'da dünyaya geldi Ercan Saatçi. Aslen Bayburt'ludur. İlkokulu Üsküdar Zeynep Kamil İlkokulu'nda okudu. Bu yıllarda akerdeon, mandolin ve Türk Halk Oyunları dersleri almayı başladı.Ortaokulu ve Liseyi Haydarpaşa Lisesi'nde tamamladı. Bu Zaman diliminde bir süre Sabri Süha Ansen'den Keman dersleri aldı. Okulun müzik gurubunu kurarak çeşitli müzik yarışmalarına katıldı. Bu yarışmalarda bir çok ödül kazandı.

Ercan Saatçi İletişim >>> 0 532 375 13 25 ( Mesut Öztürk )      

İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrbas bölümü öğrencisiyken TRT Eurovision finallerine katılmaya hak kazandı. ( 1988 ).TRT'nin 1990 yılında düzenlediği Altın Anten Genç Besteciler Yarışmasında 3. oldu. Bu yarışmada birinciliği Özdemir Erdoğan Kazanmıştı. 

 

Bu Yarışmadan sonra İzel - Çelik - Ercan grubunu kurdu.1990 yılında Grup Vİtamin adında bir grup kurdu ve 2 albüm yaptı. Grubun 3,000.000 satan ilk albümü Bol Vitaminin ardından 2 kez Altın Güvercin Yarışmasına katıldı. Birincilik ve İkincilik ödülleri kazandı. 4 kez Hürriyet Altın Kelebek, 2 kez Hey Dergisi  ve ayrıca bir çok kez TV ve Radyoların seçtiği yılın şarkısı , yılın şarkı sözü ve yılın grubu ödülünü kazandı.

1991 yılının sonunda gruptn ayrılarak aynı yıl Ufuk Yıldırım ile birlikte UF-ER grubunu kurdu. Aynı yıl el- Çelik - Ercan Özledim albümü çıktı. 1992 yılında Çelik'in gruptan ayrılmasıyla İzel- Ercan olarak İşte Yeniden Albümünü yaptı. Yine 1992 yılında Ufuk Yıldırım ile birikte Vitamin Değil Şifa Niyetine ve 1994 yılında Ebabil Bir Kuştur albümlerini yaptıktan sonra 1995 yılında ilk solo albümü sayenizdeyi çıkarttı.


Ercan Saatçi'yi konser , imza günü veya diğer etkinliklerinize davet için lütfen bilgi formunu doldurun ya da bizi telefon ile arayın.


Ercan Saatçi Telefon >>> 0 532 375 13 25 ( Mesut Öztürk ) 

 

Arama motorlarından sanatçı Ercan Saatçi için gelen çeşitli kelimeler şöyledir: Ercan Saatçi İletişim, Ercan Saatçi İletişim Bilgileri, Ercan Saatçi Menejer, Ercan Saatçi Menejeri, Ercan Saatçi Menejerlik, Ercan Saatçi Menajer,Ercan Saatçi Menajeri, Ercan Saatçi Menajerlik, Ercan Saatçi Resmi, Ercan Saatçi Resmi Menejer, Ercan Saatçi Resmi Menejeri, Ercan Saatçi Resmi Menejerlik, Ercan Saatçi Resmi Menajer, Ercan Saatçi Resmi Menajeri, Ercan Saatçi Resmi Menajerlik, Ercan Saatçi Resmi Menajeri Kim, Ercan Saatçi Resmi Menejeri Kim, Ercan Saatçi Resmi Site, Ercan Saatçi Resmi Sitesi, Ercan Saatçi Telefon, Ercan Saatçi Telefonu, Ercan Saatçi Telefon Numarası, Ercan Saatçi Konser, Ercan Saatçi Konseri, Ercan Saatçi Konserleri, Ercan Saatçi KonserTakvimi,Ercan Saatçi Konser Fiyatı, Ercan Saatçi Konser Ücreti, Ercan Saatçi Konser Bedeli, Ercan Saatçi Düğün Ücreti, Ercan Saatçi Düğün Fiyatı,Ercan Saatçi Düğün Kaşesi, Ercan Saatçi Düğün Organizasyonu, Ercan Saatçi Biyografi, Ercan Saatçi Hayatı, Ercan Saatçi Klip, Ercan Saatçi Klipleri, Ercan Saatçi Şarkıları, Ercan Saatçi Videoları, Ercan Saatçi Resimleri, Ercan Saatçi Fotoğrafları, Ercan Saatçi Kaşe, Ercan Saatçi KaşesiMehmet bakirci

Ercan bey sizi rahatsiz ediyorum siz sayin portakalin arkadasiymissiniz buna istinaden yaziyorum kendisine ulasamiyorum benim 2010 yilinda garanti ve akbanktan sahte belge ve sahte imzalarla 2'000'000 tl paralarim cekildi bunu sozcu gazetesi haber yapti ne olur bana yatdim ediniz sozcude haber olduktan sonra ferit sahenk bana ulasti messencirdan kaybiniz ne kadar diye sordu bu calinan paramdan sonra sagligim bozuldu ailem dagildi iki evladim var univetsotedeler onlarin ruh sagliklari bozuk allah askina bana yardim edin ben dayanamiyorum kendimden korkuyorum ne olur bir aile yok oluyor butun bu hirsizligin belgelerini veririm hemde resmi yargi bu bankalara dokunamiyor allah askina ne olur sevgi ve saygilarimla.

Etiketler: Ercan Saatçi İletişim Ercan Saatçi İletişim Bilgileri Ercan Saatçi Menejer Ercan Saatçi Menejeri Ercan Saatçi Menejerlik Ercan Saatçi Menajer Ercan Saatçi Menajeri Ercan Saatçi Menajerlik Ercan Saatçi Resmi Ercan Saatçi Resmi Menejer Ercan Saatçi Resmi Menejeri Ercan Saatçi Resmi Menejerlik Ercan Saatçi Resmi Menajer Ercan Saatçi Resmi Menajeri Ercan Saatçi Resmi Menajerlik Ercan Saatçi Resmi Menajeri Kim Ercan Saatçi Resmi Menejeri Kim Ercan Saatçi Resmi Site Ercan Saatçi Resmi Sitesi Ercan Saatçi Telefon Ercan Saatçi Telefonu Ercan Saatçi Telefon Numarası Ercan Saatçi Konser Ercan Saatçi Konseri Ercan Saatçi Konserleri Ercan Saatçi Konser Takvimi Ercan Saatçi Konser Fiyatı Ercan Saatçi Konser Ücreti Ercan Saatçi Konser Bedeli Ercan Saatçi Konser Turne Ercan Saatçi Konser Kaşesi Ercan Saatçi Konser Tarihleri Ercan Saatçi Sahne Ercan Saatçi Sahne Bedeli Ercan Saatçi Sahne Fiyatı Ercan Saatçi Sahne Ücreti Ercan Saatçi Sahne Kaşesi Ercan Saatçi Düğün Ercan Saatçi Düğün Bedeli Ercan Saatçi Düğün Ücreti Ercan Saatçi Düğün Fiyatı Ercan Saatçi Düğün Kaşesi Ercan Saatçi Düğün Organizasyonu Ercan Saatçi Biyografi Ercan Saatçi Hayatı Ercan Saatçi Klip Ercan Saatçi Klipleri Ercan Saatçi Şarkıları Ercan Saatçi Videoları Ercan Saatçi Resimleri Ercan Saatçi Fotoğrafları Ercan Saatçi Kaşe Ercan Saatçi Kaşesi Ercan Saatçi

copyright ©

E-Mail

iletisim@kreatiforganizasyon.com

Sosyal Medya

Adres

Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul

Web Tasarım Adixi