• Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@kreatiforganizasyon.com
  • 0 212 962 01 02

Burak King 0532 375 13 25 - 0 535 305 78 35 telefon iletişim

Tel:0 212 962 01 02
Cep:0532 375 13 25 - 0 535 305 78 35
Mail:iletisim@kreatiforganizasyon.com
Fiyat ve Bilgi Formu


Burak King Biyografi 

17 Mayıs 1992 yılında Hollada'nın Rotterdam kentinde dünyaya geldi Burak Canatan yani bildiğimiz adıyla Burak King. Annesi Emine Hanım , Babası Kadir Bey'dir. 15 yaşına kadar Rotterdam'da yaşadı ve sonrasında ailesiyle birlikte Türkiye'ye döndü. İlk öğrenimini Hollanda da tamamlamıştır. Alesiyle birlikte Balıkesir'e yerleşmiş ve gençliğinin büyük bir kısmı Balıkesir'de geçiröiş ve sonrasında İstanbul'a yerleşmiştir. Tam olarak Rap müzikle küçük yalarından itibaren ilgilenen Burak king, Beden Eğitimi Bölümünü okumuştur. 

 

Burak King Konser İletişim >>> 0 532 375 13 25   

 

Hollanda da yaşadığı dönemlerde Türk olarak azınlık olmanın verdiği duygu ve düşüncelerini Rap müziğe dökerek müzik yapmaya başladı. Bu dönemlerde arkadaşları ona King lakabını taktı. Sonrasında İstanbul'a geldiğinde Eypio ile tanışmış ve ve onunla birlikte çalışmaya başlamışlardır. Günah Benim şarkıları ki bu şarkı 3 Adım Müzik etiketi ile piyasaya çıkmıuş ve iki yüz milyon izlenmeyi geçerek iyi bir çizgi yakalamışlardır. Bu sayede profesyonel müzik hayatına başlamıştır.   

Burak King Diskografi

  • 2015   Günah Benim ( Eypio ) 
  • 2016   Ay Bizim yıldız 
  • 2017   Yanıyıoruz
  • 2017   Koştum Hekime


Burak King'i konser, festival yada imza günü etkinliklerinize davet için Burak King Menajer 'ini arayabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 


Burak King Telefon >>> 0 532 375 13 25 

 

 

Arama motorlarından sanatçı Burak King için gelen çeşitli kelimeler şöyledir: Burak King Kaşesi, Burak King Kaşe, Burak King Fotoğrafları, Burak King Resimleri, Burak King Videoları, Burak King Şarkıları, Burak King Klipleri, Burak King Klip, Burak King hayatı, Burak King Biyografi, Burak King Düğün Organizasyonu, Burak King Düğün Kaşesi, Burak King Düğün Fiyatı, Burak King Düğün Ücreti, Burak King Konser Bedeli, Burak King Konser Ücreti, Burak King Konser Fiyatı, Burak King Konser Takvimi, Burak King Konserleri, Burak King Konseri, Burak King Konser, Burak King Telefon Numarası, Burak King Cep Telefon Numarası, Burak King Telefonu, Burak King Telefon, Burak King Resmi Sitesi, Burak King Resmi Site, Burak King Resmi Menajeri Kim, Burak King Resmi Menejeri Kim, Burak King Resmi Menajerlik, Burak King Resmi Menejerlik, Burak King Resmi Menejeri, Burak King Resmi Menajeri,Burak King Resmi Menajer, Burak King Resmi Menejer, Burak King Resmi, Burak King Menajerlik, Burak King Menejerlik, Burak King Menajer, Burak King Menajer, Burak King İletişim Bilgileri, Burak King İletişim, Burak King Sosyal Medya, Burak King Youtube, Burak King Facebook, Burak King Konser     Melik e

Benmelike

Hülya Savural

Haziran ayında oğluma sünnet düğünü yapacağım.9 yaşındaki oğlum çok büyük fanatiği.Fiyat bilgisi alabilir miyiz?Antalya'da yaşıyoruz.

Sabri Yakut

Merhaba ben Balıkesir Doğa Kolejinde okuyorum bizim MUN organizasyonumuz var ben o MUN organizasyonunda konferans başkanı olarak görev alıyorum.MUN organizasyonumuzda tüm türkiyeden ve tüm balıkesirdeki okullardan öğrenciler katılıyor MUN organizasyonumuzun adı BALMUN 12-13-14 NiSAN da oluyo biz Burak Kingi aramızda görmek istiyoruz 14 nisanda acaba bunun ücreti ne kadar olur ve ya ücretsiz gelme ihtimalli var mı kendi memleketine.

Timuçin Tefik oğlu

Merhaba, size bir sorum olucaktı.. mümkünse 11.08.2019 tarihinde konser verme ihtimaliniz olduğunu öğrene bilirmiyim ?

Özkan karabulut

Şimdi şöyle 7 Aralık cuma günü muhammed uçar ile sözleşmeniz var mıydı acaba?

Selcuk

Selamlar Burak bey ile 8. Ayda Kayseri’de bir konser organizasyon düşüncemiz var.bilgi alabilirmiyim

Etiketler: Burak King Burak King Avrupa Turnesi Burak King Biyografi Burak King Düğün Burak King Düğün Bedeli Burak King Düğün Fiyatı Burak King Düğün Organizasyonu Burak King Düğün Ücreti Burak King Festival Burak King Fotoğrafları Burak King Hayatı Burak King İletişim Burak King İletişim Bilgileri Burak King İmza Günü Burak King Kaşe Burak King Kaşesi Burak King Kaşe Bedeli Burak King Kaşe Fiyatı Burak King Kaşe Ücreti Burak King Klipleri Burak King Konser Burak King Konser Fiyatı Burak King Konser Kaşesi Burak King Konser Takvimi Burak King Konser Tarihleri Burak King Konser Turne Burak King Konser Ücreti Burak King Konseri Burak King Konserleri Burak King Menajer Burak King Menajeri Burak King Menajerlik Şirketi Burak King Menejer Burak King Menejeri Burak King Menejerlik Şirketi Burak King Resimleri Burak King Resmi Burak King Resmi Menajer Burak King Resmi Menajeri Burak King Resmi Menajerlik Burak King Resmi Menejer Burak King Resmi Menajeri Burak King Resmi Menajerlik Burak King Resmi Menajeri Kim Burak King Resmi Menajeri Kim Burak King Resmi Site Burak King Resmi Sitesi Burak King Sahne Burak King Sahnesi Burak King Sahne Bedeli Burak King Sahne Fiyatı Burak King Sahne Kaşesi Burak King Sahne Ücreti Burak King Şarkıları Burak King Telefon Burak King Telefonu Burak King Telefon Numarası Burak King Videoları Burak King Sosyal Medya Burak King Booking Burak King Menajer İletişim Burak King Menejer İletişim Burak King Yılbaşı Konser Ücreti Burak King Yılbaşı Konser Fiyatı Burak King Mail Adresi Burak King Resmi Web Sitesi Burak King Menajerlik Firması Burak King Yut Dışı Konser Fiyatı Burak King Yut Dışı Konser Ücreti Burak King Camlı Performans

copyright ©

E-Mail

iletisim@kreatiforganizasyon.com

Sosyal Medya

Adres

Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul

Web Tasarım Adixi